Flying Tiger Tampere - Hämeenkatu 1 Asiakaspalvelu

Etsi tietoa aiheesta Flying Tiger Tampere - Hämeenkatu 1 Asiakaspalvelu. Löydät vaivattomasti Flying Tiger Tampere - Hämeenkatu 1 asiakaspalvelusta puhelinnumeron, aukioloajat sekä arvostelut.

Maanantai:

Suljettu

Tiistai:

Suljettu

Keskiviikko:

Suljettu

Torstai:

Suljettu

Perjantai:

Suljettu

Lauantai:

Suljettu

Sunnuntai:

Suljettu

Arvostelusi koskee: Flying Tiger Tampere - Hämeenkatu 1 Asiakaspalvelu

Muiden arvostelut: Flying Tiger Tampere - Hämeenkatu 1 Asiakaspalvelu

Arvostelut: 2.3 Kaikki yhteensä: 3 ääniä

Arvostelut yrityksestä: Flying Tiger Tampere - Hämeenkatu 1 Asiakaspalvelu (3)

Arvostelut:

2 of 10

2022-09-09 13:45

Jutta Määttälä

Kävin keskiviikkona 14.00 Myymälässänne ja sain töykeää kassa palvelua. Ostin 2 vihkoa ja 2 lasi alusta myyjä ei edes tervehtinyt minua, tai kysynyt tahtoisinko kassia tai haluaisinko papetin tai muun suojan lasi alusille. Myöskään loppu summaa myyjä ei minulle viitsinyt kertoa ja kun lähdin vihdoin myymälästänne myyjä sanoi töykeästi ”Heippa” . Ymmärrän että on huonoja päiviä, mutta toivon, että asiakas palvelutyössä hymyilet ja tervehdit. Päivänä tunti menevän jotenkin masentavaksi. Terv

Arvostelut:

1 of 10

2022-07-08 08:32

Marisa Kallioinen

Asioidessani Hämeenkadun myymälässä, kiinnostuin tarjouksessa olevasta valoketjusta. Joku oli jättänyt tuotteiden eteen rikkoutuneen niittipaketin. Siirsin sen sivuun, jotta näin, onko valoketjua muussa värissä. Myyjä (000255) tulee sanomaan, ” ensi kerralla voi tuoda rikotun tuotteen kassalle”. Katsoin häntä hölmistyneenä ja sanoin, etten ole rikkonut tuotetta. Tähän myyjä ”näin, kuin siirsit tuotetta”. Vastasin hänelle, että siirsin siksi, että näen, onko valoketjua muussa värissä. Aivan käsittämätöntä! Eipä minua ole ikinä syytetty kaupassa tuotteen rikkomisesta, jota en ole rikkonut. Aikuisena ihmisenä tiedän kyllä vastuuni, jos rikon kaupan tuotteen. Olen valmis myös maksamaan sen. Hämeenkatu 1 ei saa minua enää asiakkaaksi.

Arvostelut:

4 of 10

2022-06-16 11:23

pinja P

Hei, aika noloa. Liikuntarajoitteinen ihminen joutui odottamaan lähes 15 minuuttia liikkeenne ulko-oven edessä. Ja senkin jälkeen kun myyjälle oli ilmoitettu asiasta, palveli vielä muita asiakkaita, jotka eivät olleet edes odottaneet yhtä kauaa. Miksei liikkeenne ole esteetön? Ihmisarvoista kohtelua kaikille. Kiitos.

Vastaavia Yrityksiä

John Riot Avoin yhtiö

Etsi tietoa aiheesta John Riot Avoin yhtiö asiakaspalvelu.

Rock Hair Su-Ju

Etsi tietoa aiheesta Rock Hair Su-Ju asiakaspalvelu.

HelaHoiva

Etsi tietoa aiheesta HelaHoiva asiakaspalvelu.

Savilahden Auto Savonlinna

Etsi tietoa aiheesta Savilahden Auto Savonlinna asiakaspalvelu.

OfficePro

Etsi tietoa aiheesta OfficePro asiakaspalvelu.

Soinitilat Oy

Etsi tietoa aiheesta Soinitilat Oy asiakaspalvelu.

Tuomo Antinkaapo

Etsi tietoa aiheesta Tuomo Antinkaapo asiakaspalvelu.

Töölöntorin Hammaslääkärit Oy

Etsi tietoa aiheesta Töölöntorin Hammaslääkärit Oy asiakaspalvelu.

Pukkila myymälä Kuopio

Etsi tietoa aiheesta Pukkila myymälä Kuopio asiakaspalvelu.

Savukosken kunnanvirasto

Etsi tietoa aiheesta Savukosken kunnanvirasto asiakaspalvelu.

captcha_background